Mafia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Jocuri
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancurile zilei

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Arwen
Elf of Rivendell
Elf of Rivendell
Arwen


feminin
Numarul mesajelor : 165
Varsta : 45
Stare de spirit : Importanta
Data de inscriere : 24/11/2008

Bancurile zilei Empty
MesajSubiect: Bancurile zilei   Bancurile zilei Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:22 am

Un tip facea autostopul pe o strada pustie, intr-o noapte neagra si in mijlocul unei furtuni puternice. Timpul trecea... nici o masina pe drum, si furtuna facea sa nu vada nici la 2 pasi in fata lui.

La un moment dat apare o masina si se opreste in dreptul lui. Fara sa analizeze mult situatia, tipul se urca in masina. Dupa ce inchide usa , se uita spre cel de la volan... NIMENI !!! Masina p orneste usor, iar tipul, deja ingrozit, statea lipit de scaun, fara sa poata scoate vreo vorba.

Apare o curba... tipul incepe sa se roage in gand sa scape cu viata, si exact cand intra masina in curba, apare o mana prin geam si roteste volanul. Tipul, deja paralizat de groaza, vede cum de fiecare data cand ajunge la o curba, mana apare prin geam si roteste volanul. La un moment dat, vazand ca se apropie de oras, isi face curaj si sare din masina. Intra in primul bar care ii iese in cale si, ud si inspaimantat, cere 2 pahare de vodca si incepe sa le povesteasca celor din bar experienta groaznica prin care a trecut.

Toti raman pe ganduri cand isi dau seama ca tipul plange, cu toate ca nu era beat. Dupa o jumatate de ora, alti doi tipi intra in bar, si unul dintre ei ii zice celuilalt: -Auzi, uite-l si pe tampitul care s-a urcat la noi in masina in timp ce o impingeam!
Sus In jos
https://mafiacity.forumgratuit.ro
Marius
An Hard Staff: ME!
An Hard Staff: ME!
Marius


masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 33
Localizare : Departeee
Stare de spirit : Stress!
Data de inscriere : 04/12/2008

Bancurile zilei Empty
MesajSubiect: Re: Bancurile zilei   Bancurile zilei Icon_minitimeMier Dec 10, 2008 12:04 pm

-Alo, Asociatia pt. Protectia Animalelor?Trimiteti pe cineva de urgenta sa salveze un animal chinuit.
-Dar ce s-a intamplat,stimata doamna?
-Postasul s-a suit intr-un copac din curtea mea si imi injura cainele
Sus In jos
http://www.kissmykiss.com
Marius
An Hard Staff: ME!
An Hard Staff: ME!
Marius


masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 33
Localizare : Departeee
Stare de spirit : Stress!
Data de inscriere : 04/12/2008

Bancurile zilei Empty
MesajSubiect: Re: Bancurile zilei   Bancurile zilei Icon_minitimeMier Dec 10, 2008 12:05 pm

La farmacie intreaba un tip pe farmacist:
- Nu va suparati aveti cumva o solutie de dizolvat dinti?
- Nu ! Dar la ce va trebuie?
- Mi-am inghitit proteza!
- Si este vreo problema??
- Nu ,nu , dar cand mananc ma musca de mana!!!
Sus In jos
http://www.kissmykiss.com
Continut sponsorizat





Bancurile zilei Empty
MesajSubiect: Re: Bancurile zilei   Bancurile zilei Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancurile zilei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mafia :: Cartierul general :: Cafenea mafiota-
Mergi direct la: